Kaina : €1,00 Vilnius Antanas
12-04-21 3 Parodymai

Sandeliukunuoma.lt - sandėliukai Vilniuje. Mes turime daugybę sandėliukų, kurios puikiai tinka visiems, studentams, šeimoms ir įmonėms. Mes užtikriname geriausią kainą ir nepriekaištingas paslaugas.

Mes visada pasiruošę jums padėti. Mes tikime, kad labai svarbu žinoti savo klientų poreikius, todėl galime jiems padėti geriausiu įmanomu būdu. Sandeliuku centras Vilniuje esame jau daugiau nei 8 metus. Mes siūlome mūsų sandėliuku nuomą Vilniuje, ir galite pasirinkti vietą, kurioje jaučiatės patogiausiai.

Sandeliukai - Saugumas:1. Užstatas: Su užstatu galite būti tikri, kad neturėsite jokių paslėptų mokesčių, mūsų kainos yra aiškios. Jei prie užsakymo pridėsite užstatą, apmokestinsime tik saugojimo vietos kainą. Tokiu būdu galite būti tikri, kad ateityje nebus jokių papildomų išlaidų!

2. 24 /7 Prieiga: Kai kurios kitos įmonės gali suteikti jums ribotą valandų prieigą prie savo daiktų ir tai gali būti tikrai varginantis, ypač jei neįmanoma jums patekti į saugyklos viduje per šias valandas. Kita vertus, mes leidžiame savo klientams atvykti bet kuriuo metu, kai jie nori. Taigi jūs turėsite 24 / 7 prieigą ir galite rūpintis savo daiktais, kai tik norite.

Mes esame čia, kad padėtume jums patenkinti jūsų daiktu saugyklos poreikius. Mes mielai pateiksime geriausius sprendimus Jūsų poreikiams! Nedvejodami susisiekite su mumis! Esame pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir tai galime padaryti visą dieną!

>https://sandeliukunuoma.lt

  Siusti Zinute


QR code

Panasus skelbimai

Daiktų saugojimas Vilniuje

Palik.lt – tai daiktų saugojimo paslauga, skirta tiek fiziniams asmenims, tiek verslui. Mes ne tik saugojame turtą, bet taip pat pasirūpiname daiktų transportavimu iki sandėlio bei atgal iki Jūsų namų. Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti sklandų, greitą… Vilnius

Pranesti apie si skelbima

Statistika

1048 Apsilankymai

46 Skelbimai

29 vartotojai

Pasidalinti